Ring oss: 23 00 30 40

Våre medlemmer / Murmesternes Forening

Andersen, Calle AS

V/ Bendik Blekastad
Markalleen 34, 1368 Stabekk
Tlf: 40 00 52 65
Mob: 91 30 36 55
kontakt@calleandersen.no
bendik@calleandersen.no
calleandersen.no

Andersen, Per Egil AS

v/murmester Øivind Andersen
Likollen 30 A, 1481 Hagan
Tlf: 22 22 65 92
Mob: 92 03 81 96
permurer@online.no
permurer.no

AGS MUR PUSS OG FLIS

v/murmester Olaf A.Peters
Østre Aker vei 101, 0596 Oslo
Tlf: 45 05 45 98
Mob: 48 60 48 52
paal@agsbygg.no

Murmester Rune Kristiansen AS

v/ murmester Rune Kristiansen
Haraldhaugen 8, 1339 Vøyenenga
Tlf: 67 13 89 18
Mob: 90 04 61 17
mmrk@online.no



Front Entreprenør AS

v/ murmester Nils Berg
Smalvollveien 26-28, 0667 Oslo
Tlf: 23 03 94 80
Mob: 90 57 04 33
nils@frontent.no

Buer Bygningsvern AS

v/ murmester Olaf Reese
Hvamsvingen 11, 2013 Skjetten
Tlf: 09100
mob: +47 40018766
olaf@buer-bv.no
www.buer-bygningsvern.no

Bærum Mur og Flis AS

v/murmester Mikkel Reinert
Henry Lehrs vei 35, 1365 Blommenholm
Tlf: 90 98 22 73
mikkel@barummurogflis.no
barummurogflis.no

Oslo Murmesterbedrift

Asle Rabben
Strømsveien 200
0668 Oslo
Tlf: 95708331
post@oslomurmester.no
faktura@oslomurmester.no
www.oslomurmester.no

Viking Entreprenør AS

Søren Elkiær Christensen Grorudveien 55
0976 Oslo
Tlf: 47 77 19 80
Mob:48 89 98 90
mail@vikingentreprenor.no

Eriksen, Hansteen & Sønner AS

v/murmester Jan Eriksen
Auduns vei 15, 1470 Lørenskog
Tlf: 61 32 23 91
Mob: 95 86 00 66
Mob: 91 17 88 72
hesmur@online.no

Frysja Bygg AS

v/murmester Leo Petersen
Postboks 6667 Etterstad, 0609 Oslo
Tlf: 22 68 26 00
Mob: 93 09 05 16
fr-as@online.no

Fjeldheim & Knudsen AS

v/murmester Rune Borgersen
Moveien 11, 3057 Solbergelva
Tlf: 32 23 17 60
Mob: 90 64 25 08
rune@fjeldheim-knudsen.no
fjeldheim-knudsen.no

Murmester Knut Guttorm AS

v/murmester Knut Guttorm
Postb. 4299 Nydalen, 0401 Oslo
Tlf: 91 71 31 05
knut@guttorm.as

Murmester Olav Hauge's eft AS

v/murmester Terje Hauge
Postboks 341, 1301 Sandvika
Tlf: 90 14 88 67
murhauge@online.no
murhauge.no

Hedemark Murmesterforretning AS

v/murmester Einar Hernes
Postb. 14, 2201 Kongsvinger
Tlf: 62 81 49 23
Mob: 40 40 79 30
​hedmur@hedmur.no
hedmur.no

Holm, Rolf AS

v/murmester Morten Gulbrandsen
P.b. 22 Grefsen, 0409 Oslo
Tlf: 22 51 13 00
Mob: 92 22 47 94
mg@rolf-holm.no

Th. Johansen & Sønner AS

v/murmester Arild Hoberg
Bryggerigt. 42, 2315 Hamar
Tlf: 62 53 55 40
Mob: 91 82 90 37

arild@thjohansen.no

Svends Mur-Puds-Fliser

v/murmester Svend L.T.Kristiansen
Osloveien 26, 1820 Spydeberg
Tlf: 69 83 82 19
Mob: 92 08 93 68
svend-k@online.no

Mestermur A/S

v/murmester John Rune Hellebekken
Postboks 1344, 2405 Elverum
Tlf: 62 43 20 25
Mob: 95733626                               john.rune@mestermur.no

Mjøsen Murmesterforretning

v/murmester Roy Lundhaug
Postb. 83, 2360 Rudshøgda
Tlf: 62 35 70 60
Mob: 90 54 24 78
roy.lundhaug@mjosenmur.no

Murmester Rune Nilsen

Heggebærstien 31, 1349 Rykkinn
Tlf: 67 13 01 75
nilsen22@online.no

Murmester Svein Muldal

Gamle Ringeriksvei 3, 1369 Stabekk
Postb. 36,1221 Stabekk
Tlf: 67 53 40 00
Mob: 97 16 14 15
muldal@yahoo.no
murmestermuldal.no

Murercompaniet AS

v/murmester Admir Duric
Konnerudgt. 18, 3045 Drammen
Tlf: 31 42 00 18
Mob: 45 44 40 00 / 91 55 54 44
admird@murercompaniet.no
murercompaniet.no

Oslo Tegl & Puss AS

Berge Per
Strømsveien 200
0668 Oslo
Tlf: 93 02 59 50
per@oslotegl.no
www.oslotegl.no

Oslo Bad AS

v/ Bjørn- Åge Røsand
Storoveien 41, 0487 Oslo
Tlf: 92 08 12 30
br@oslobad.no 

Murpartnern AS

v/murmester Niels Chr. Pedersen
Kjelsås veien 132, 0491 Oslo
Tlf: 67 14 36 04
post@m-p.no
www.murpartnern.no


Rent Bygg AS

v/murmester Øyvind Buset
co.accounttor as, Grensesvingen 86, 0663 Oslo
Tlf: 90 88 69 76
obuset@online.no

Murmestrene Sveen & CO AS

v/murmester Henrik Sveen
​Heggelibakken 2, 0375 Oslo
Tlf: 91 00 21 45
Mob: 47 67 33 00
henrik@murmestersveen.no     rene@murmestersveen.no        Mob: 45 87 80 09

Murmester Stryken og Gudbrandsen AS

v/murmester Reidar Dilling
Kjennergrinda 4, 3420 Lierskogen
Tlf: 41 50 33 33
rd@stgu.no

Villamur AS

V/murmester Stein Løvstad
Ole Deviks vei 24, 0666 Oslo
Tlf: 90 13 71 10
stein@villamur.no

P.Tron & Co AS

v/Murmester Pål Tron
Pilestredet 75c, 0354 Oslo
Tlf: 22 93 33 00
Mob: 90 13 67 40
ptron@online.no
tronco.no

Veidekke Entreprenør AS

v/murmester John Rusvik Johansen
Region Øst, Postboks 506 Skøyen, 0214 Oslo
Mob: 41 60 17 86
john.rusvik-johansen@veidekke.no

X. K. Entreprenør AS

Lørenvangen 14, 0580 Oslo
Tlf: 22 09 96 96
Fax: 22 09 96 95
post@xkmp.no

Bygg & Rehab AS

Bashkim Binaku
Skogfaret 1, 
2040 Kløfta
Tlf: 98 60 17 13 bashkimbinaku@hotmail.com 

SH-Bygg AS

Kurt Løgith Michaelsen Sinsenveien 53 D
0585 Oslo
Tel: 90 12 62 48
post@shbygg.no 

Personlige medlemmer

Amundsen, Erik

Peishuset AS
Brynsveien 140, 1352 Kolsås
Tlf: 67 15 01 30
Mob: 90 56 45 83
erik@peishuset.no

Andersen, Carl Petter

Rolfsbuktalleen 2A
1364 Fornebu
Tlf: 90 07 90 09
calle@calleandersen.no

Asper, Knut A.

Mortensrudvn. 126, 1283 Oslo
Tlf: 23 00 30 40
Mob: 91 55 05 03
knut.asper@oslo.online.no

Bakken, Baard

Rolfsbuktalleen 7, 1364 Snarøya
Tlf: 41 50 67 33
baard@akertakst.no

Bøe, Simen

Mur Direkte AS
Postboks 154 Grefsen, 0409 Oslo
Tlf: 23 39 20 10
Mob: 91 74 38 71
simen@murdirekte.no

Terje Berner 

v/murmester Terje Berner
Brinken 55, 0654 Oslo
Mob: 91 19 63 68
post@t-berner.no

Gjævert, Erik

Åsveien 23, 1369 Stabekk
Tlf: 97 70 07 78
eg@takstsenteret.no

Jensen, Lasse Clarence

c/o Br. Jensen A/S
Strandveien 50, 1366 Lysaker
Tlf: 67 83 08 30
Mob: 92 64 30 00
lcj@brjensen.no

Fjeldstad, Jon Terje

Kyrre Greppsvei 23, 1472 Fjellhamar
Mob: 95 14 25 55
terje@osloentrep.no

Sørensen, Geir W.

Voldstadbakken 31,
2742 Grua
Tlf: 90 59 62 85
geir.sorensen@norfloor.no

Ilseng, Tore

Ulsrudvn. 14, 0690 Oslo
Tlf: 91 60 40 04
tore@handverksmur.no

Kjølen, Mads

Johan Svendsensv 6, 2013 Skjetten
Tlf: 63 89 96 45
Mob: 90 51 75 75
mads.kjolen@veidekke.no

Kragtorp, Jan Eddie

Ole Bullsgate 40, 2000 Lillestrøm
Tlf: 45 48 13 83
janeddie.kragtorp@flisekompaniet.no

Løberg, Frode

Øståsveien 136, 2324 Vang
Tlf: 62 59 58 51
Mob: 91 36 53 35
loberg@mjosenmur.no

Molde, Jan Gunnar

Ekebergveien 170, 1177 Oslo
Tlf: 95 11 63 86
jgm@flisfram.no

Molde, Lars

Terrasseveien 7 b, 0682 Oslo
Tlf: 22 23 74 48
Mob: 90 74 84 99
Lars.Molde@veidekke.no

Preintoft, Willy jr.

Vækerøveien. 8a, 0282 Oslo
Tlf: 22 52 41 00
Mob: 90 15 05 69
willy@online.no

Pettersen Steinar

Vinkelg. 3,3050 Mjøndalen
Tlf: 91 33 92 91
sp@stgu.no

Rolfsen- Eikemo Lars

Bekkevollveien 6, 1087 OSLO
Tlf: 934 89 046
lars@murmesternesforening.no

Takstpartner.no
Rivø Jon Sverre

Postboks 4900 Nydalen
0423 Oslo
Tlf: 90 85 21 77
jon@takstpartner.no

Thomas Kayser 

Furulia 12, 1356 Bekkestua

Mob: 95819731
thomaskayser85@gmail.com 

Welle, Georg Johan

Bekkevollveien 11 d, 1087 Oslo
Mob: 92 88 79 07
georg.johan.welle@vikenfiber.no

Schwanitz, Geir Petter

Lindebergvn. 14, B 1358 Jar
Mob: 90 09 43 00
geir@schwanitz.net

Øiongen, Tommy E.

Mårvegen 1, 2123 Bruvoll
Tlf: 62972032
Mob: 40 08 20 00
tommy.oiongen@mapei.no

Tohje Jan

Smalvollvn 26/28, 0667 Oslo
Tlf: 23 03 94 81
Mob: 95 70 08 66
tohje@frontent.no

Welle, Georg Johan

Bekkevollveien 11 d, 1087 Oslo
Mob: 92 88 79 07
georg.johan.welle@vikenfiber.no

Olsen, Birger

Bøkkerveien 32 C, 0579 Oslo
Mob: 90 73 90 02
biol08@handelsbanken.no
birgerolsen.no

Stenberg, Anders

PB. 366, 1366 Lysaker
Tlf: 95 17 00 04
anders@stenberggruppen.no

Jahic Admir

Ramfløyveien 22
3025 Drammen
Tel: 91 55 54 44
admir.jahic@gmail.com

Iver Halvorsen

Sigurd Hoelsvei 53
1356 Bekkestua 
Tel: 95 81 97 31
thomaskayser85@gmail.com

Büchner, Rene

Nyjordstubben 173, 1275 Oslo
Mob: 45 87 80 09
rene@murmestersveen.no

Pedersen Jan Erik

​Årvollia 27
​0591 Oslo
Tlf: 92 29 21 04 janerik@shbygg.no

Fiskerud Jørgen

Svelleveien 6
2004 Lillestrøm
Tlf: 91 69 19 10
jf@stgu.no

Risberg Erling

​Siggerudveien 1407
​1404 Siggerud
Tlf: 41074922
erling@rolf-holm.no

Larsen, Stian Martinius

Årvollveien 60 H
0590 Oslo
Tlf: 93 25 57 92
sml@rolf-holm.no

Hermansen Pål Andre

Slattum Terrasse 48 H
1480 Slattum
Tlf: 92454935  ​paulandrehermansen@hotmail.com

Vangen, Hans Kr.

Holseterv. 35 , 2080 Eidsvoll
Postboks 73, 2081 Eidsvoll
Tlf: 90 82 80 55
hans.kr@vangen.no

Dehli Evensen Sindre

Grefsenveien 66 a,
0487 Oslo
Tel: 90562859
evensen.sindre-dehli@no.sika.com

Johannesen Knut

Ansgar Sørliesvei 70 
0576 Oslo 
Tlf: 92014719

 www.etgodtråd.no

knutjo@hotmail.com​​​



Saga Odd Runar

Otto Amundsensvei 2,
3610 Kongsberg
Tlf: 90 83 66 44

odd.runar@fjeldheim-knudsen.no

Seniorer

Valland Torvald

Bekkestuveien 31
1357 Bekkstua
Tlf: 67 53 57 20
Mob: 91 10 41 38
torvaldv@online.no

Andersen Rolf

Kinoveien 9 B
1337 Sandvika
Tlf: 90 88 32 36 roland2@online.no

Borge-Andersen Stein

 Skådalsvn 14 C
0781 Oslo
Tlf: 91 71 38 13 sborgeandersen@gmail.com

Assersen Jan M.

 Idretten 11
2068 jessheim
Tlf: 90 64 07 55 assersen@online.no

Bentzen Andrè

Engene 50
3015 Drammen
Tlf: 32 98 41 08
Mob: 91 78 27 46

Brudevold Trygve Nils Collett

Vogtsvei 48
0765 Oslo
Mob: 90 89 87 05
Tlf: 23 16 44 10 kontor@brudevold-gruppen.no

Bråten Alfred

Langbølgen 10
1150 Oslo
Tlf: 92 86 99 16

Eriksen Torger

Maristugutua 20
2730 Lunner
Mob: 91 17 88 72
Tlf: 61 32 61 81

Espe Reidar

Lillebakveien 36
2010 Strømmen
Mob: 90 83 49 92
Tlf: 63 81 89 42

Fjeldheim Tore

Spinderiveien 33
3057 Solbergelva
Mob: 90 06 01 32
Tlf: 32 23 17 60

Floeng Gunnar A.

Bjarteveien 28 C
0687 Oslo
Tlf: 22 26 17 25

Heltberg Trond Leo

Gjellumlia 16
1389 Heggedal
Mob: 99 37 60 59
Tlf: 66 79 77 54 trondheltberg@hotmail.com

Huse Bernt W.

Mogens Thorsensgate 1 A
0264 Oslo
Mob: 91 55 44 07
Tlf: 24 11 90 17 bernthuse@gmail.com

Kleven Jan Arne

Fjellgt. 6
0566 Oslo
mOB: 90 68 77 45
tLF: 22 35 15 91 jakleven@online.no

Kristiansen Geir

Oppsalveien 9
0686 Oslo
tLF: 90 57 87 50 gittan.geir@online.no

Levernes Arild

Gamleveien 258
1472 Fjellhamar
tLF: 90 76 66 75 arild.levernes@getmail.no

Levernes John

Liaveien 17
1410 Kolbotn
Mob: 95 10 01 08
Tlf: 66 99 25 02

Lütken Carl Aug.

Ullern Allè 73
0381 Oslo
Mob: 45 22 20 20
Tlf: 22 52 14 91

Olsen Jan Kr.

Brenners v.56 C
3026 Drammen
Tlf: 46 94 26 76 janolsen66@gmail.com

Schwartz Bjørn

Eva Nansens vei 15
1364 Fornebu
Tlf: 97 53 41 96 lisbeth.schwartz@gmail.com

Stensrud Leif Kr.

Forneburingen 205 A
1364 Fornebu
Tlf: 48 50 50 66

Utne Knut

Karl Johans gate 2
1706 Sarpsborg
Mob: 90 61 48 25
Tlf: 69 12 10 13 knut.utne@getmail.no

Fjeld Knut Arne

Stockflethsgt. 51 A
0461 Oslo
Mob: 90 50 17 68
Tlf: 22 71 42 80 knafjeld@online.no

Norsted Arne

Jotunveien 9 B
1185 Oslo
Mob: 92 22 47 82
Tlf: 22 29 46 44 arne.norsted@gmail.com

Øverland Bjørn Ferdinand

 Høyås bo- og rehabiliteringssenter

74, rom454 ,1413 Tårnåsen  Tlf: 92 22 25 47

[table id=1 /]

Murmesternes Forening Oslo


Murmesternes Forening, Oslo er en av Oslos eldste håndverksforeninger grunnlagt 1884. Foreningens medlemmer besitter allsidig kompetanse ved at flere medlemmer er spesialisert på ulike områder.

Våre medlemmer utfører alle typer oppdrag innen mur, puss, flis, restaurering og natursteinsarbeider. Flere av medlemmene utfører taksering av bolig og forretningseiendommer. I tillegg er flere medlemmer autoriserte entreprenører.



© Copyright 2016 by Murmesternes Forening Oslo. Alle rettigheter reservert. | Produsert av DigiPoint Norway

Content Toggle Headline

Ved å fortsette å bruke nettstedet, samtykker du til bruk av informasjonskapsler mer informasjon

Innstillingene for informasjonskapsler på denne nettsiden er satt til \"tillate cookies\" for å gi deg den beste leseopplevelsen mulig. Hvis du fortsetter å bruke dette nettstedet uten å endre innstillingene for informasjonskapsler eller du klikker \"Godta\" nedenfor så du samtykker til dette.

Lukke